Sale!

Fustan me shkëlqim

250.00

Fustani me shkëlqim te veçant dhe model shumë unik, ka nje astar shumë të butë qe ju bënë te ndjeheni rehat.
NR: 38/40/42

Fustan me shkëlqim
250.00
Scroll to Top