Sale!

Fustan saten

90.00

Lirshmëria e pjesës së fundit e bën te duket elegant por edhe glamor. Modeli i korses është shumë i veqant dhe komod. Korsea me lidhësa e bën qe gjoksi dhe beli te duken bukur. Ngjyra e kuqe kombinohet shume me këtë model.
NR: 38/40/42

Fustan saten
90.00
Scroll to Top