Sale!

Fustan saten

95.00

Fustani me detaje të veqanta te pjesa posht gjoksit e bënë edhe më elegante pamjën tuaj. Sateni me nje lirshmëri dhe rehati ju bën të ndiheni mirë. Prerja ne form sirene e zbukuron edhe më shumë trupin tuaj. Fustani ështe i pershtatshëm per evente të ndryshme.
NR: 36/38

Fustan saten
95.00
Scroll to Top