Sale!

Fustan saten-mëndafsh

95.00

Ngjyra, prerja dhe modeli është në kombinim perfekt, fustani i gjatë deri në fund të këmbëve është i leht dhe shumë veror. Hapja tek pjesa e dekoltes e bënë edhe më te veqant fustanin në trupin tuaj. Pjesa e hapjes te këmba e bën edhe më elegant fustanin një ngjyrsh. Është zgjedhja perfekte për evente të ndryshme.
NR: 38/40

Fustan saten-mëndafsh
95.00
Scroll to Top