Sale!

Fustan gomë

150.00

Fustan me mëngë të gjata, me një gomë te butë dhe me shume liker, me detaje të rruazave, perlave dhe gurëve, i përshtatshëm per evente të ndryshe. Ju bën të ndiheni rehat dhe elegant.
NR: 36/38/40

Fustan gomë
150.00
Scroll to Top